Fjalë Kyçe

Arta Nitaj po qëndron në Dubai bashkë me këtë person

Arta Nitaj po qëndron në Dubai bashkë me këtë person

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj aktualisht ndodhet në Dubai.

Nga atje ditën e djeshme ajo e ka ndarë një foto në të cilën duket joshëse me bikini në plazh, ndërsa të gjithëve u ka interesuar ta dinë se me kë ndodhet Arta atje.

Nëpërmjet një tjetër postimi në Instastory, ajo la të kuptohet se në Dubai ka shkuar me një nga miket e saj.

Arta u bë e njohur për publikun pas rolit në një prej serialeve shqipare, e tash po e vazhdon karrierën e saj si moderatore.