Fjalë Kyçe

Arta pozon në bikini nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen

Arta pozon në bikini nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen

Arta Nitaj duket tejet provokuese.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, duket joshëse pothuajse në secilën fotografi që e poston në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nuk ka se si të mos duket e tillë në imazhin e realizuar teksa po merrte rreze dielli në plazh.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për ti kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

Linjat e saj perfekte trupore janë si rezultat i ushtrimeve të shumta në palestër.