Fjalë Kyçe

Arta provokon edhe në këtë veshje

Arta provokon edhe në këtë veshje

Arta Nitaj shumicën e rasteve komentohet rreth paraqitjeve fizike.

Ajo duke qenë e dalluar për stil, gjithmonë shëndrrohet në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e herave, Arta shfaqet bombastike me fotografitë e saj.

Kësaj here, në një veshje të ngushtë dhe të shkurtër ajo ngreh të pasmet dhe gjoksin e që duket tejet e zjarrtë.

Pa dyshim, nuk i munguan komentet e ndryshme pas publikimit te fotos.