Fjalë Kyçe

As Arjola e as Einxhel, sonte radha e Beniadës për të nxjerrë gjoksin

As Arjola e as Einxhel, sonte radha e Beniadës për të nxjerrë gjoksin

Vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri në çdo spektakël japin maksimumin për tu dukur sa më bukur.

Disa javë rresht, ishin Arjola dhe Einxhel të cilat preferuan të visheshin seksi, duke nxjerrë gjoksin.

Por sonte Arjola dhe Einxhel kanë mbuluar pjesën e gjoksit, e ajo që ka zgjedhur të duket sa më elegante është Beniada.

Beniada në spektaklin e sotëm ka zgjedhur të veshë një fustan të shkurtër ngjyrë kafe, duke nxjerr në pah gjoksin, e që po duket shumë elegante./lajmi.net