Fjalë Kyçe

Askident trafiku në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Askident trafiku në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 18:30, në magjistralen Gjilan – Prishtinë. Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ndërsa disa fotografi që i ka siguruar redaksia, shihen të jenë përfshirë së paku tri automjete. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar Policia dhe Ambulanca.

Telegrafi ka tentuar të flasë me policinë lidhur me rastin, por për momentin nuk ka arritur të marrë përgjigje.