Fjalë Kyçe

Atalanta – Milan, formacionet e mundshme

Atalanta – Milan, formacionet e mundshme

Atalanta dhe Milan do të përballen sonte në takimin derbi të Serie A, shkruan GazetaAlo

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të sfides e cila luhet nga ora 20:30.

Këto janë formacionet.

Atalanta XI (3-4-1-2): Berisha; Toloi, Palomino, Mancini; Hateboer, Freuler, De Roon, Castagne; Ilicic; Gomez, Zapata.

Milan XI (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Suso, Piatek, Calhanoglu. /GazetaAlo