Fjalë Kyçe

Atifete Jahjaga lë pa fjalë me dukjen dhe veshjen e saj

Atifete Jahjaga lë pa fjalë me dukjen dhe veshjen e saj

Atifete Jahjaga vazhdon të merret me aktivitete të tjera qysh se nga lënia e postit të presidentes.

Në çdo aktivitet që ajo merr pjesë, ndan postime në rrjete sociale, më sakt në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

Jahjaga, çdoherë po mahnit me dukjen pasi që ajo ka ndryshuar tejet shumë.

Me disa ndërhyrje në fytyrë, ku ka mbushur buzët dhe mollëzat, po ashtu ka rregulluar pothuajse çdo detaj në trupin e saj ajo edhe ka rënë në peshë..

E me fotot e fundit të publikuara, shihet e veshur me veshje elegante ku ka ekspozuar këmbët.

Ish presidentja po duket shumë në formë.