Fjalë Kyçe

Aulona Musta rrëfen si është njohur me burrin: Ishte ish i dashuri i shoqes

Aulona Musta rrëfen si është njohur me burrin: Ishte ish i dashuri i shoqes

Aulona Musta ka rrëfyer historinë e takimit me bashkëshortin.

Aulona Musta është personazh goxha i komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Dance with Gracioano”, ku tregoi se si u njoftua me bashkëshortin e saj.

“E kam takuar për herë të parë në klub. Por, ka qenë ish i dashuri i shoqes së motrës sime. Ishim takuar, përshëndetur dhe kaq. Pas disa muajsh, ata u ndanë dhe isha në një nga klubit e kryeqytetit me shoqet e mia, ai me disa miq që i njihja dhe bashkuam tavolinat. Ai fliste pak më shumë se zakonisht, më gjeti në Facebook, folëm dhe pastaj u takuam. Jemi puthur që në takimin e parë. Kemi bashkëjetuar fillimisht. Bëjmë 9 vjet tani në prill”, tha ajo.