Fjalë Kyçe

Azet dhe Zuna publikojnë këngën e re

Azet dhe Zuna publikojnë këngën e re

Reperi i njohur shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Azet ka publikuar këngën e re.

“Fragen”, është kënga më e re e realizuar edhe me videoklip nga Azet në bashkëpunim me Zunën, shkruan lajmi.net.

Këtë projekt ritmik të Azet tashmë e gjeni në kanalin, YouTube dhe pritet të pëlqehet nga fansat e reperit shqiptar.

Azet pati një turne të madh verën e kaluar në Kosovë, duke qenë artisti më i paguar dhe më i suksesshëm.