Fjalë Kyçe

Azet publikon këngën më të re

Azet publikon këngën më të re

Reperi shumë i pëlqyer shqiptar, Azet ka lansuar projektin e ri muzikor.

Reperi nga Podujeva i cili prej vitesh jeton në Gjermani, Azet ka lansuar këngën e re në gjuhën gjermane në duet me Zunën, shkruan lajmi.net.

“Hallo Hallo”, mban titullin kënga e re e dyshes e cila është publikuar në kanalin zyrtar të tyre në KMNGANG dhe besohet që do të pëlqehet nga publiku.

Vitin që lamë pas Azet ‘pushtoi’ trojet shqiptare me koncertet që mbajti dhe atmosferën e paharruar që krijoi.