Fjalë Kyçe

Babai i Dua Lipës feston ditëlindjen, kështu e befason familja

Babai i Dua Lipës feston ditëlindjen, kështu e befason familja

Babai i këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës feston sot ditëlindjen e 50-të, shkruan lajmi.net.

Kështu, ai ishte surprizuar nga vajza e tij të cilët mbrëmë kishin organizuar një ndejë me të afërmit dhe miqtë.

Babai i këngëtares, Dukagjin Lipa, njëherit ish-pjesëtar i grupit “Oda” është personi nga i cili Dua trashëgoi edhe talentin për tu bërë këngëtare.

Ai ka shumë ndjekës në rrjetet e tij sociale dhe është ndër meshkujt më seksi shqiptarë të brezit të tij.