Fjalë Kyçe

Babai i Duas sjell foton familjare për Krishtlindje, ja si duken

Babai i Duas sjell foton familjare për Krishtlindje, ja si duken

Festa e Krishtlindjeve siç shihet e ka bashkuar familjen, Lipa.

Babai i Duas, Dukagjini për festën e Krishtlindjeve e ka publikuar një foto familjare, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh janë Dua me të dashurin, Isaac Carew dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Ata shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa nuk ka munguar as urimi i Dukagjinit. “Urime Krishtlindjet prej familjes tonë te e juaja. Dashuri gjithmonë”, shkruan në postim.

https://www.instagram.com/p/Brz3yo_hHfD/?utm_source=ig_embed