Fjalë Kyçe

Baby G pozon me bikini e ulur mbi tavolinë

Baby G pozon me bikini e ulur mbi tavolinë

Baby G ka shfaqur linjat trupore në bikini.

Baby G është goxha aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen aspak fotografitë joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një foto, në të cilën u shfaq e veshur me bikini jeshile dhe dukej shumë e ‘nxehtë’.

Ajo mori pozë joshëse e ulur mbi tavolinë, kurse tregoi barkun e sheshtë në bikini.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Baby G është “Pretty Gangster”, këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj, Lim Hotin.