Fjalë Kyçe

Baby G provokon me këmbët lart në videon e fundit

Baby G provokon me këmbët lart në videon e fundit

Baby G njihet si një artiste që nuk ka problem provokimet.

Baby G ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një video tejet provokuese, reperja nuk e ka problem të bëj postime të tilla, shkruan lajmi.net.

Artistja e cila po dëgjonte këngën e Beyonce me Jay Z ‘Crazy In Love’ shihet e shtrirë në një kanape dhe në një moment ngrit këmbët lart për të ‘tërbuar’ ndjekësit.

Kohët e fundit emri i saj dhe i të ish të dashurit Lim Hotit kanë qenë shumë të pranishëm në media për shkak të ndarjes së tyre.