Fjalë Kyçe

Baby G xhiron vetën teksa tund të pasmet

Baby G xhiron vetën teksa tund të pasmet

Baby G ka provokuar me lëvizjet para kamerës.

Baby G ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën bënte lëvizje provokuese, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër, Baby G bënte ‘twerk’ para kamerës.

Këtë video, këngëtarja e postoi në rrjete sociale, duke provokuar keq ndjekësit.

Për ndryshe, Baby G është duke punuar rreth projekteve të reja, të cilat pritet t’i publikojë së shpejti.