Fjalë Kyçe

BabyG provokon me foton e fundit, ja si e quan veten

BabyG provokon me foton e fundit, ja si e quan veten

BabyG ka provokuar me foton e fundit të hedhur në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, BabyG në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar disa pjesë të trupit, shkruan lajmi.net.

Ajo madje e ka cilësuar veten ‘tigër’ dhe këtë ia ka përshtatur veshjes, pasi rrobat që i ka veshur ngjasojnë me lëkurën e tigrit.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e saj është publikuar para një muaji dhe mban titullin ‘It’s me’.

Publiku e ka pëlqyer dhe kjo dëshmohet në klikimet që ka marrë e që janë më shumë se 1 milion.