Fjalë Kyçe

“Bakllava” projekti më i ri nga Gjiko dhe Butrint Imeri

“Bakllava” projekti më i ri nga Gjiko dhe Butrint Imeri

Butrint Imeri dhe Gjiko sapo kanë lansuar këngën më të re të titulluar Bakllava, shkruan GazetaAlo

Një bashkëpunim ky interesant mes dyshes, që sjellin një frymë krejt tjetër muzikore.

Kënga është e publikuar në kanalin zyrtar Youtube. /GazetaAlo/