Fjalë Kyçe

Banorët e Big-ut vazhdojnë të falen, iu bashkangjitet edhe Arjola!

Banorët e Big-ut vazhdojnë të falen, iu bashkangjitet edhe Arjola!

Në mesditën e së enjtës banorja dhe këngëtarja Fifi është larguar nga shtëpia e Big Brother.

Të mërzitur e me lot në sy, disa nga banorët pas daljes së Fifit kanë falur namazin.

Sabianit, Donaldit, Mevlanit, Pm dhe Dgaz-it i është bashkangjitur edhe Arjola përcjell indeksonline.