Fjalë Kyçe

Banori i “Big Brother VIP” thotë se ka punuar si dublues filmash erotikë

Banori i “Big Brother VIP” thotë se ka punuar si dublues filmash erotikë

Kjo edhe nuk pritej nga ai.

Balerini, Dritan Brama ndau një sekret me banorët e shtëpisë.

Derisa po qëndroni zgjuar në dhomën e gjumit, Donaldi, Iliri, Egzona dhe Tani ky i fundit ndau një të pathënë nga ai.

Tani zbuloi për publikun se ka punuar si dublues filmash erotikë teksa ndante dhe eksperienca me banorët.

Shiko videon teksa banorët nuk përmbahen dhe qeshin me zë, përcjell lajmi.net