Fjalë Kyçe

Barcelona – Espanyoll, ky është rezultati final i përballjes (VIDEO)

Barcelona – Espanyoll, ky është rezultati final i përballjes (VIDEO)

Barcelona ka mposhtur skuadren e Espanyoll me rezultatin 2:0, shkruan Gazeta Alo.

Lionel Messi nga goditja e lirë, gjuajti për mrekulli ndërsa topi që shkonte në gol u ndihmua nga Sanchez i cili realizoi autogol në minutën e 71, për rezultatin 1:0.

Ndërsa kur po luhej minuta e 88-të Lionel Messi del në skenë dhe shënon për 2:0.

“Camp Nou”, rezultati final: Barcelona – Espanyoll 2:0. /Gazeta Alo

Autogoli i Sanchez.