Fjalë Kyçe

Batrix Ramosaj tregon talentin e saj në këtë sport

Batrix Ramosaj tregon talentin e saj në këtë sport

Beatrix Ramosaj është treguar një boksiere shumë e rrezikshme.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj që nga suksesi i këngës “Pa ndjenjë” nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nëse jo me muzikë ajo aktivitetet e përditshme po i shkrin duke u marrë me sport, konkretisht boks.

Në Instagram i ka publikuar disa pamje nga ushtrimet e fundit dhe bazuar në to shihet se është shumë e zonja edhe në këtë pjesë.