Fjalë Kyçe

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

Beatrix Ramosaj ka ironizuar Donald Veshajn me videon e saj të fundit. Dyshja që u ndanë vetëm pak ditë pas mbarimit të Big Brother VIP nuk treguan kurrë se çfarë ndodhi mes tyre, megjithatë këngëtarja thotë se po pret princin e vërtetë dhe jo atë ‘nga Vlora’.

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

Në një video të publikuar nga ajo në Instagram, Beatrix shfaqet në rolin e ‘Borëbardhës’ që vjen ta shpëtojë një princ.

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

“Borëbardha ra në gjumë dhe e vetmja mënyrë që mund ta zgjonte ishte puthja e vërtetë nga princi, por e princit origjinal, jo e princit accc…”, thuhet në video, ironi ndaj Donaldit.