Fjalë Kyçe

Beatrix merr vëmendjen teksa del me bluzën e shkurtër rrjetë

Beatrix merr vëmendjen teksa del me bluzën e shkurtër rrjetë

Bukuroshja ka publikuar imazhet joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të paktë.

Ajo erdhi e veshur me bikini në pjesën e lartë të trupit ku mbi të kishte vënë një bluzë të shkurtër rrjetë e cila e bënte të dukej edhe më joshëse atë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Në foton e publikuar ajo shihet me grim mjaft elegant teksa pozon për kamerën dhe shkruan se ajo ka vendosur të dalë të shijojë një natë jashtë.