Fjalë Kyçe

Beatrix në bikini: Duke pritur për ty

Beatrix në bikini: Duke pritur për ty

Beatrix Ramosaj nuk po i ndal postimet në bikini.

Beatrix Ramosaj nuk është duke i kursyer postimet provokuese, ajo ka joshur sërish ndjekësit me imazhin e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në foton e ndarë gjatë mbrëmjes së dielës është shfaqur në bikini, dhe format trupore që ajo ka arritur nuk dëshirojnë koment.

Por krahas postimit të bërë, shkrimi i lënë nga këngëtarja ishte edhe më ngacmues, “Duke pritur për ty”, shkruan Beatrixi sipër imazhit.

https://www.instagram.com/p/CB_eOoxpD4G/?utm_source=ig_embed