Fjalë Kyçe

Beatrix Ramosaj pozon me peshqir, shfaq këmbët e saj

Beatrix Ramosaj pozon me peshqir, shfaq këmbët e saj

Beatrix Ramosaj është një emër shumë i dashur për publikun, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, andaj edhe nuk heziton asnjëherë të befasojë ndjekësit e saj.

Së fundmi Trixa ka publikuar një foto në Instagram, ku pozon me një peshqir, dhe shfaq këmbët e saj.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen në këtë postim është molla që ajo po mban në dorë, dhe kjo fotografi ia jep titullin e një muze të vërtetë./GazetaAlo/