Fjalë Kyçe

Beatrix Ramosaj shfaqet joshëse në foton e fundit

Beatrix Ramosaj shfaqet joshëse në foton e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet me një fustan ngjyrë kafe, shkruan lajmi.net.

Ky fustan i Beatrixit zbulon më shumë se ç’duhet dhe kjo tashmë vërehet dukshëm në imazhin e mëposhtëm.

Ramosaj ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore por nuk ka dyshim se po e shijon jetën pafund.

E të fundit këngë “Get High”, e solli në bashkëpunim me vëllaun e saj, këngëtarin, Alban Ramosaj.

 

 

View this post on Instagram

 

you’re a bad idea ⚡️ #AboutLastNight @ohpolly ✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on