Fjalë Kyçe

 Bebe Rexha gati për superformancë në Times Square

 Bebe Rexha gati për superformancë në Times Square

Bebe Rexha pret ndërrimin e viteve me mikrofon në dorë.

Bebe Rexha edhe në ditën e fundit të këtij viti do të performojë për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar se është e ftuar për të performuar në Times Square, në Nju Jork.

Ajo ka bërë të ditur që do t’i performojë hitet e saj “I’m a Mess” dhe “Menat to Be”, ndërsa ngjitet në skenë në orën 11:55.

“Mezi pres t’ju shoh të gjithëve në Times Square”, ka shkruar ndër të tjera Bebe Rexha.