Fjalë Kyçe

Bebe Rexha pozon me gjoksin hapur

Bebe Rexha pozon me gjoksin hapur

Bebe Rexha po ‘rrëmben’ vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra.

Bebe Rexha krahas muzikës po arrin të marr vëmendjen e publikut edhe me postimet që po i bën në rrjete sociale ku po ekspozon asetet trupore, shkruan lajmi.net.

Këtë herë këngëtarja nga Dibra ka publikuar një imazh ku shihet e veshur në një kostum të kuq dhe në plan të parë kishte vënë gjoksin.

Përkundër kritikave të shumta që po merr ku së fundi iu bashkua edhe ai i të atit, Bebe nuk ka ndërmend të ndryshoj veprimet e saj për dëshirën e të tjerëve.