Fjalë Kyçe

Bebe Rexha publikon pamje të ‘pahijshme’ nga banjo!

Bebe Rexha publikon pamje të ‘pahijshme’ nga banjo!

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, njihet për shumë këngë të bukura që ka sjellë dhe vazhdon të sjellë për publikun.

Bebe njihet gjithashtu edhe për paraqitjet e saj të ‘guximshme’ nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Madje në disa raste ajo është kritikuar edhe nga babai i saj për paraqitjet ‘hot’ që bën.

Por Bebe duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, madje ajo së fundmi ka publikuar pamje të ‘pahijshme’ nga banjo, duke ‘trazuar’ edhe njëherë rrjetet sociale.