Fjalë Kyçe

Bebe Rexha shkon në New York, takohet me këtë person

Bebe Rexha shkon në New York, takohet me këtë person

Bebe ka udhëtuar për në New York për t’u pajtuar me babain e saj i cili nuk po i flet shkak i skenave eksplicite në klip.

Kënga “Last Hurrah” ka mbledhur më shumë se 6 milionë klikime në Youtube, por skenat eksplicite aty kanë bërë që Bebe Rexhës babai të mos i flet prej ditësh, shkruan lajmi.net.

Disa mesazhe që Bebe i ka publikuar në Instagram kanë bërë bujë në media pasi në to babai i saj i kishte thënë t’i ndalojë këto skena “pornografike”.

“Është mirë që të ndaloni postimin e kësaj pornografie të çmendur sepse je duke më sëmurë”, ishin ndër të tjera fjalët e tij.“Nuk mund ta duroj këtë gjë. Jam i turpëruar kudo që shkoj në publik. Jam shumë i zhgënjyer me ty, nuk mund ta besoj”, citohet të këtë thënë tutje Flamur Rexha.

Pas kësaj thuhet se babai i këngëtares ka pranuar komente të ndryshme nga fansat e këngëtares andaj Bebe para mediave të huaja e ka sqaruar se babai i saj nuk është njeri i keq, mbi të gjitha është babai i saj dhe se videoja e saj muzikore është paksa jashtë suazave të normales.