Fjalë Kyçe

Bebe Rexha tregon si e bëri foton gjysmë të zhveshur

Bebe Rexha tregon si e bëri foton gjysmë të zhveshur

Bebe Rexha ka treguar se nuk e kishte planifikuar foto nudo me të cilën ‘ndezi’ rrjetin.

Në 30 vjetorin e saj, këngëtarja Bebe Rexha e mori gjithë vëmendjen e publikut dhe mediave me një foto, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar Bebe është shfaqur gjysmë nudo nga banjo e ka pasur të atillë që e kanë kritikuar ashpër.

Gjatë një interviste të fundit ajo ka sqaruar se ajo foto nuk ishte e planifikuar të bëhej dhe është shkrepur krejt rastësisht.

“Ju betohem për çdo gjë që s’e kisha planifikuar”, tha ajo duke treguar se ishte duke u bërë gati për koncert dhe stilisti i saj e ka fotografuar papritur.

“Wow, dukem seksi dhe nuk e di nëse do dukem ndonjëherë më kaq seksi dhe ndihem mirë me veten. Kështu që do e postoj”, tha ajo tutje për E! News.