Fjalë Kyçe

Bebe Rexha ‘trondit’ skenën në Chicago, sjell këtë foto

Bebe Rexha ‘trondit’ skenën në Chicago, sjell këtë foto

Bebe Rexha është njëra nga femrat më të kërkuara në tregun muzikor botëror.
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë ajo ka performuar në Chicago e cila falënderon të gjithë fansat e saj teksa shfaqet duke e shijuar momentin e këndimit.

“Zemra dhe shpirti. Faleminderit Chicago”, shkruan ajo.

Bebe dje ishte revoltuar me tekstshkruesit ku tha se punën më të madhe e kemi ne dhe pa ndihmën tonë nuk mund të bëhet asgjë.

Në publikimin e sukseseve të këtij viti, Bebe ishte në mesin e artisteve me më së shumti kërkime në Spotify.