Fjalë Kyçe

Bebe Rexha vishet me fustanin e shkurtër dhe ia kthen të pasmet kamerës

Bebe Rexha vishet me fustanin e shkurtër dhe ia kthen të pasmet kamerës

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale.

Bebe Rexha përmes imazheve që sjell në këto rrjete, njofton fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me një fustan të shkurtër, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të gjata.

Në një prej fotove, Bebe ka provokuar duke i kthyer të pasmet nga kamera, teksa i dukeshin qartë edhe të brendshmet.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në bashkëpunim me David Guettan dhe J Balvin.