Fjalë Kyçe

Befasi në takimin e sontëm të Serie A

Befasi në takimin e sontëm të Serie A

Ka përfunduar takimi i sontëm i zhvilluar në “Sardio Arena” në kuadër të javës së 27-të të Serie A, shkruan GazetaAlo.

Cagliari dhe Inter janë përballur somte në një sfidë tejet interesante.

Vendasit e Cagliarit kanë befasuar të përzgjedhurit e Spaletit duke i mposhtur me rezultatin 2:1.

Golat i shënuan Ceppitelli dhe Pavoleti për Cagliarin, ndërsa për Interin shënoi Martinez. /GazetaAlo