Fjalë Kyçe

Befason Alketa Vejsiu: Një ditë do bëj një film

Befason Alketa Vejsiu: Një ditë do bëj një film

Alketa Vejsiu po vazhdon të shijojë pushimet dimërore.

Alketa Vejsiu pas përfundimit të një viti të suksesshëm, ka nisur pushimet, ndërsa nga vendi ku po qëndron po sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në një video që ka publikuar së fundi në rrjete sociale, Alketa shfaqet duket u relaksuar në një pishinë.

Derisa po relaksohej në pishinën e nxehtë, atë po e shoqëronin disa vargje të një kënge italiane.

“Nje dite do bej nje film 🎥”, ka shkruar ajo mbi video, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që Alketa Vejsiu së fundi ka qenë e angazhuar në drejtimin e spektaklit “Dance with me”.

https://www.instagram.com/p/BsNhNKfhsPQ/?utm_source=ig_embed