Fjalë Kyçe

Befason Egzona, ja çfarë ka veshur!

Befason Egzona, ja çfarë ka veshur!

Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto nga atelia e saj.

Egzona vishet si një vajzë e re, por duket që i shkon jashtë mase ky stil./GazetaAlo/