Fjalë Kyçe

Befason Elita me këtë pamje

Befason Elita me këtë pamje

Elita më e bukur se kurrë.

Elita Rudi, moderatorja e njohur kosovare befason me paraqitjet e saja.

Ajo është shumë aktive në rrjetet duke e ndarë jetën e saj me ndjekësit e sidmos tani kur po e shijon periudhën me të mirë si shtatzënë, shkruan Gazeta Alo.

Në postimin e fundit shihet se shtatzania veçse e ka zbukuruar moderatoren.
Elita dhe reperi Gjiko kurorëzuan dhashurin e tyre me martesë në shtator të vitit 2018 dhe janë në pritje të fëmijës së parë./Gazeta Alo/