Fjalë Kyçe

Befason Learta, shikoni çfarë ka veshur!

Befason Learta, shikoni çfarë ka veshur!

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, andaj shpeshherë ndanë me fansat detaje nga jeta e saj private.

Kësaj radhe Learta ka befasuar të gjithë me veshjen e saj, duke na bërë ta kemi të gjithë zili.

Një fustan magjepsës, që e rrezaton Leartën të tërën, gjithashtu edhe kombinimi i saj interesant me çanten dhe këpucët./GazetaAlo/