Fjalë Kyçe

Befason me fotot që poston e fejuara e Milotit

Befason me fotot që poston e fejuara e Milotit

Belkiz Kera e njohur si e fejuara e futbollistit kosovar Milot Rashicës nuk po di të ndalet.

Në secilën paraqitje të saj nuk po i mungon vëmendja e publikut.

Por jo vetëm kaq. Belkizi shquhet edhe si një femër tejet e bukur dhe tërheqëse, shkruan Kosovarja.

Ajo po ngjall përditë interesim të madh me imazhet që publikon duke përçuar bukurinë e saj të papërshkrueshme.

Ngjashëm ka ndodhur edhe me imazhet e saj të fundit, e veshur me një stil sportiv po duket për mrekulli.

Aq e bukur dhe e këndshme vie sa lirshëm mund të themi se bukuria nuk ka kufi e këtë e dëshmon edhe Belkizi.