Fjalë Kyçe

Befason Reali, largon yjet e skuadrës

Befason Reali, largon yjet e skuadrës

Skuadra e Real Madridit ka prezantuar sot futbollistin Luka Jovic, shkruan Gazeta Alo.

Tani skuadra madriliane ka filluar me ndryshimet e mëdha në skuadër duke përfshirë edhe largimet.

Real Madrid janë gati të shesin Lucas Vázquez, Isco, Bale dhe Asensio nëse vie ndonjë ofertë e mirë drejt tyre, raporton El Larguero. /Gazeta Alo.