Fjalë Kyçe

‘Behari’ duket vajzë e thjeshtë, por ja si është ajo në jetën reale

‘Behari’ duket vajzë e thjeshtë, por ja si është ajo në jetën reale

Ajo është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun.

Gaye Turgut, është aktorja turke e cila për publikun shqipfolës u bë e njohur me rolin e Beharit në telenovelën, Më Fal .

Një vajzë e thjeshtë që përballet me shumë probleme, Behari në realitet është një femër shumë moderne dhe me karakter të fortë, shkruan io.

Gaye di shumë mirë të vishet dhe është shumë moderne.Madje ajo ka edhe tatua në trupin e saj.