Fjalë Kyçe

Bëhet baba për herë të parë aktori i serialit ‘Schengen Visa’

Bëhet baba për herë të parë aktori i serialit ‘Schengen Visa’

Aktori Granit Uka i njohur si ‘Ibrahimi’ në serialin “Schengen Visa” është bërë baba për herë të parë dhe gjinia e foshnjës është djalë.

Lajmin e mirë ai e ndau me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.