Fjalë Kyçe

Bella Thorn publikon foto e zhveshur

Bella Thorn publikon foto e zhveshur

Bella Thorne ka pozuar topless në shtrat teksa ndau imazhe pas njoftimit se do jetë në regji të filmit për “Pornhub”.

Bella Throne u shfaq e zhveshur vetëm disa ditë pasi njoftoi se do të jetë pjesë e një filmi të Pornhub, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

21-vjeçarja pozoi pa grim në Instagram, teksa u shfaq duke shtrënguar gjoksin me duar dhe tregoi krahun me tatuazhe.

Bella ia shtoi disa fragmente motivuese nga libri “The Life Of A Wannabe Mogul”.

Fanast ishin të shpejtë me komente në drejtim të aktores, e cila këto foto i publikoi pas lajmit se do ta drejtojë një film pornografik.

Filmi do të jetë premierës në Oldenburg Film Festival në Gjermani këtë Shtator, përpara se të vihet në dispozicion në Pornhub.