Fjalë Kyçe

Belly:”Jam në situatën më të mirë të jetës”

Belly:”Jam në situatën më të mirë të jetës”

Ajo është një nga gratë më tënjohura në Hollywood.

Halle Berry ka marrë gjithëvëmendjen kur është paraqitur në tapetin e kuq në gala ngjarjen e lansimit tëPirelli Calendar 2019, në Milan të Italisë.

Aktorja 52 vjeçare, fituese e çmimit Oscar, ka shkëlqyer me një fustan ngjyrë rozë të hapur, me një çarje të thellë të këmbët.

Berry e cila së fundmi ka thënë se “është në situatën më të mirë të jetës” ka treguar se është edhe në formën më të mirë trupore.

Aktorja dukej e mrekullueshme me fustanin që i vinte në pah më së miri format trupore, që e kishte kombinuar me një palë take me ngjyrë të njëjtë.

Aktorja që është nënë e dy fëmijëve – vajzës 10 vjeçare Nahla që e ka me ish të dashurin e saj, modeln Gabriel Aubry, dhe djalin Maceo (4) që e ka me ish-bashkëshortin, Olivier Martinez.