Fjalë Kyçe

Beyonce këndon në një dasmë indiane, vesh kostumin tradicional të këtij vendi

Beyonce këndon në një dasmë indiane, vesh kostumin tradicional të këtij vendi

Beyonce ka kënduar në një dasmë indiane.

Beyonce ishte e ftuar në dasmën e çiftit të njohur indian, Ambani-Primal, shkruan BBC, transmeton lajmi.net.

Isha Ambani, vajza e burrit më të pasur të Indisë, po kurorëzohet me Anad Primalin, birin e një miliarderi indian, këtë javë.

Beyonce ishte një nga shumë të famshëm të ftuar së bashku me yjet e Bollywood-it dhe mysafirët e tjerë si Hillary Clinton.

Ajo zgjodhi që në këtë dasmë të vishet me kostum tradicional të Indisë.

Javën e kaluar, Isha Ambani ishte shoqëruese e nuses në dasmën e aktores Priyanka Chopra dhe Raveer Singh.

https://www.instagram.com/p/BrLcnu6n-6d/?utm_source=ig_embed