Fjalë Kyçe

Beyonce tregon se është ende ikonë e stilit me paraqitjen e fundit

Beyonce tregon se është ende ikonë e stilit me paraqitjen e fundit

Ajo nuk është thjesht një sensacion muzikor.

Dhe Beyonce dukej me plot stil edhe një herë në një prezantim me veshje të errët të postuar në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën, transmeton lajmi.net.

39 vjeçarja u shfaq me një fustan të zi me rripa të prera me të çara deri në kofshë. Këngëtarja e ‘Crazy In Love’ hapi dekoltenë e saj dhe të brendshmet seksi me dantella të zeza ndërsa pozonte me plot besim për kamerën.

Pavarësisht se në gjatësi në dysheme, veshja ishte mjaft zbuluese me dekoltenë e thellë dhe çarjen e gjatë.

Duke theksuar trupin përrallor të Beyonce-s, fustani u këput në bel me një rrip lëkure të zezë me një shtrëngim.

Ajo e çoi magjepsjen në një nivel krejt të ri me vathë të mëdhenj dhe gjerdan të përshtatshëm dhe një palë take.