Fjalë Kyçe

Bie nga pullazi i shtëpisë, lëndohet rëndë

Një person në Prizren gjersa ishte duke punuar ka rrëshqitur nga pullazi i një shtëpie dhe nga 7-8 metra lartësi ka rënë në tokë.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti mbetet nën hetime./Gazeta Alo/