Fjalë Kyçe

Big Mama bëhet modele?

Big Mama bëhet modele?

Si dukej vite më parë e si është sot! Këngëtarja shqiptare Big Mama pas transformimit që bëri duke humbur disa kilogram komentohet vazhdimisht për secilin imazh ku shfaq trupin.

Publikut iu duk e pabesueshme iniciativa e saj, por vullneti dhe këmbëngulësia e këngëtares e vërtetoi të kundërtën, shkruan “Kosovarja”.

Me pamjen e re ajo sigurisht që po pëlqehet më shumë edhe pse e këndshme dhe e veçantë ka qenë gjithmonë.

Big Mama cilësohet si një femër e guximshme dhe pa komplekse e cila nuk e ka problem të jetë vetvetja dhe të bën atë që i teket. Komentet negative nuk i bëjnë përshtypje duke e bërë akoma më të fortë.

Duke parë imazhet nga ku Bigi shfaqet me fustane madhështore e që vë në pah linjat perfekte të trupit ajo iu bën konkurencë edhe modeleve me nam.

E kujt do i shkonte mendja se Big Mama do të krahasohet me modelet sa i përket linjave te trupit?!