Fjalë Kyçe

Big Mama fotografohet pranë këtij këngëtari kosovar

Big Mama fotografohet pranë këtij këngëtari kosovar

Big Mama është fotografuar pranë këngëtarit shumë të njohur kosovar.

Dihet tashmë se këngëtarja Big Mama është shumë e afërt me miqtë e saj këngëtar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh, shkruan lajmi.net.

Njësoj edhe me këngëtarin Robert Berisha me të cilin e ka publikuar së fundmi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, saktësisht Instastory.

Dyshja janë takuar gjatë një mbrëmje në New York.