Fjalë Kyçe

Bikinit e vogla për përmasat e Demi Rose

Bikinit e vogla për përmasat e Demi Rose

Demi Rose vë në fokus gjoksin bombastik.

Demi Rose ka ngacmuar sërish ndjekësit e saj në Instagram, me fotografinë e fundit të publikuar në këtë rrejt social, shkruan lajmi.net.

Super-modelja nga Britania, në imazhin e ndarë shfaqet në bikini dhe vë në fokus gjoksin e saj.

Ajo është e ndjekur nga 14 milionë persona dhe imazhe të tilla zgjojnë kureshtje të madhe tek audienca.